Úklid

Naši zaměstnanci poskytují kvalitní služby nejen v rámci bezpečnosti, ale starají se také o pořádek a čistotu na objektech. Dbáme zejména na pečlivost a spolehlivost poskytované služby. Zvýšená hygiena a pravidelné doplňování hygienického materiálu je pro nás samozřejmostí. I v rámci úklidů využíváme moderní technologie, které nám na denní bázi usnadňují práci. Naše práce zahrnuje vnitřní úklidy kancelářských budov, obchodních center a výrobních hal, ale postaráme se i o venkovní prostory.

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Chcete začít den jinak než formálním ranním pozdravem a diskuzí o pracovním úkolu? Jsme rodinná firma a na rodinných principech si zakládáme. Snažíme se pro naše zaměstnance vytvářet příjemné prostředí, protože ne nadarmo se říká, že s dobrou náladou a atmosférou v pracovním týmu jde vše lépe. Úklidové týmy na objektech, kde působíme, jsou pro nás srdcaři, u kterých najdete vzájemnou soudržnost a týmového ducha. I díky tomu jsme dobří v tom, co děláme, a společně se podílíme na naší úspěšné budoucnosti.

Volná místa
jeden za všechny

Hlavní Benefity

Co u nás budete dělat?

Našim klientům poskytujeme čisté a komfortní prostředí a hledáme nové kolegy, kteří nám budou pomáhat takové prostředí vytvářet. Náplň práce je různorodá a liší se dle typu objektu. Patří sem vše od utírání prachu, vytírání podlah a vyprazdňování košů až po strojové mytí povrchů a podlah nebo doplňování hygienického materiálu.

co u nás budete dělat

Co musíte znát a umět?

Hledáme hlavně pečlivé, pracovité zaměstnance, které baví uklízet a dokážou fungovat v týmu. Pokud za sebou máte navíc zkušenost na obdobné pozici, bude to pro vás velkou výhodou. Trestní bezúhonnost je samozřejmostí.

co musíte znát a a umět

Máte zájem u nás pracovat?

 • M2C_ikons_pracovat_01

  Vyplníte formulář nebo zašlete CV

 • M2C_ikons_pracovat-02

  Vyčkáte až se Vám ozveme

 • M2C_ikons_pracovat-03

  Absolvujete osobní nebo telefonický pohovor

 • M2C_ikons_pracovat-04

  Přijdete na lékařskou prohlídku

 • M2C_ikons_pracovat-05

  Podepíšete pracovní smlouvu

 • M2C_ikons_pracovat-06

  Nastoupíte do M2C

Koho momentálně hledáme

Pracovní pozice:
Typ pracovního vztahu:
Místo pracoviště:
Načíst další

O nás

M2C působí ve třech oblastech – bezpečnost, správa budov a smart technologie. Operujeme na mezinárodní úrovni, doma jsme ale v Česku, a to už více jak čtvrtstoletí. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a k tomu potřebujeme právě vás – nové kolegy a kolegyně, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Zakládáme si na firemní kultuře, naše zaměstnance podporujeme po stránce pracovní i osobní. Chceme podávat ty nejlepší výsledky, a to jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak pro celý náš tým.

o nás

Objekty, kde působíme


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.