Údržbář

Údržbář je takový náš guru nejrůznějších činností spojených s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Je to dozorce nad dodržováním bezpečnostních opatření a předpisů, hlídač revizí a opravářských prací a člověk, který také zvládne opravit zámek, utáhnout šroubek nebo opravit rozvaděč. Není na to ale sám, má kolem sebe tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Dbáme na každý detail

Dobrý tým a příjemné pracovní prostředí je samozřejmě základ, aby se člověk cítil v práci dobře. My dbáme ale na všechny aspekty a jak se říká – šaty dělají člověka. Proto našim kolegům a kolegyním z údržby zajišťujeme špičkové pracovní uniformy a ochranné pomůcky, které v sobě kombinují kvalitní materiál a moderní design.

Volná místa
dbáme na každý detail

Hlavní Benefity

Co u nás budete dělat?

Rozmanitost každodenních činností vám zaručí práce na různých typech objektů, jako jsou průmyslové areály, administrativní budovy nebo obchodní centra. Starat se budete o celkovou správu a údržbu nemovitosti. To znamená, že budete obstarávat práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace a běžnou údržbu, tedy opravy, výměny a montáže. Na některých zakázkách vás čeká i práce ve výškách.

co u nás budete dělat

Co musíte znát a umět?

Jste manuálně a technicky zručný/á? Pak první krok splněn! Pro tyto pozice je ale nutné mít platné osvědčení vyhlášky 50/78Sb., minimálně §6, SOU nebo SŠ technického směru a trestní bezúhonnost. Velkou výhodou je, pokud máte oprávnění TNS a snadno se orientujete v technických parametrech spravovaných objektů a v jednotlivých technologiích (VZT, Elektro, PO, EPS, OTK).

co musíte znát

Máte zájem u nás pracovat?

 • M2C_ikons_pracovat_01

  Vyplníte formulář nebo zašlete CV

 • M2C_ikons_pracovat-02

  Vyčkáte až se Vám ozveme

 • M2C_ikons_pracovat-03

  Absolvujete osobní nebo telefonický pohovor

 • M2C_ikons_pracovat-04

  Přijdete na lékařskou prohlídku

 • M2C_ikons_pracovat-05

  Podepíšete pracovní smlouvu

 • M2C_ikons_pracovat-06

  Nastoupíte do M2C

Koho momentálně hledáme

Pracovní pozice:
Typ pracovního vztahu:
Místo pracoviště:
Načíst další

O nás

M2C působí ve třech oblastech – bezpečnost, správa budov a smart technologie. Operujeme na mezinárodní úrovni, doma jsme ale v Česku, a to už více jak čtvrtstoletí. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a k tomu potřebujeme právě vás – nové kolegy a kolegyně, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Zakládáme si na firemní kultuře, naše zaměstnance podporujeme po stránce pracovní i osobní. Chceme podávat ty nejlepší výsledky, a to jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak pro celý náš tým.

o nás

Objekty, kde působíme


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.