Studentské stáže

Nastartujte kariéru praktickou stáží! V M2C každoročně přivítáme na stážích studenty i absolventy, kteří získají šanci lépe poznat pracovní prostředí, nabýt praktické zkušenosti a učit se od těch nejlepších v oboru.

#získejpraxi

Chcete zjistit, co vás skutečně baví? Navázat kontakty s lidmi z oboru? Nasát atmosféru úspěšné firmy? Přijďte si na vlastní kůži zkusit, jak funguje práce v různých odděleních. Vyzkoušet si práci od úplných základů pro vás bude v praxi velkou výhodou.

Volná místa
získej praxi

Hlavní Benefity

Co u nás budete dělat?

Naučíte se aplikovat praktické znalosti ze školy do praxe. Náplň bude rozmanitá. Budete fungovat jako výpomoc v provozu, společně s mentorem zpracovávat dokumentace, řešit provozní procesy a pomáhat s obchodními nabídkami. Máte možnost účastnit se všech školení a navštívit objekty, na kterých působíme.

co u nás budete dělat

Vyhodnocení praxe

V průběhu stáže dostanete ke zpracování jeden dlouhodobý úkol. Stáž je následně zakončena prezentací (přehled stáže, výhody, nevýhody, doporučení pro M2C), zpracováním obchodní nabídky a hodnocením ze strany mentorů.

vyhodnocení praxe

Máte zájem u nás pracovat?

 • M2C_ikons_pracovat_01

  Vyplníte formulář nebo zašlete CV

 • M2C_ikons_pracovat-02

  Vyčkáte až se Vám ozveme

 • M2C_ikons_pracovat-03

  Absolvujete osobní nebo telefonický pohovor

 • M2C_ikons_pracovat-04

  Přijdete na lékařskou prohlídku

 • M2C_ikons_pracovat-05

  Podepíšete pracovní smlouvu

 • M2C_ikons_pracovat-06

  Nastoupíte do M2C

Koho momentálně hledáme

Pracovní pozice:
Typ pracovního vztahu:
Místo pracoviště:
Načíst další

O nás

M2C působí ve třech oblastech – bezpečnost, správa budov a smart technologie. Operujeme na mezinárodní úrovni, doma jsme ale v Česku, a to už více jak čtvrtstoletí. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a k tomu potřebujeme právě vás – nové kolegy a kolegyně, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Zakládáme si na firemní kultuře, naše zaměstnance podporujeme po stránce pracovní i osobní. Chceme podávat ty nejlepší výsledky, a to jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak pro celý náš tým.

o nás

Objekty, kde působíme


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.