Strážný

Strážný je pro nás nepostradatelnou součástí celého bezpečnostního týmu. Je to první osoba, na kterou se návštěvník může obrátit v případě nutnosti. Osoba, díky které se návštěvníci mohou cítit v bezpečí. Zajímá vás bezpečnost? M2C přijímá do svých řad nové zaměstnance. Pojďte s námi poznat blíž, co pozice strážného obnáší.

U společnosti M2C

U společnosti M2C pracuji jako bezpečnostní pracovník na jaderné elektrárně Dukovany. V minulosti jsem prošel různými pozicemi v mnoha odvětvích. Na začátku to byla trochu dřina, protože získání potřebné kvalifikace zabere nějaký čas a úsilí, ale výsledek stojí za to. Pracuji ve fajn kolektivu na pravidelných směnách a každý den je jiný, takže nehrozí stereotyp. Jako obrovské plus vnímám také to, že v době covidu mám jistotu práce a výplata chodí pravidelně na účet, často i před výplatním termínem.

Volná místa
1

Hlavní Benefity

Co u nás budete dělat?

Strážný dbá na dodržování bezpečnostního a návštěvního řádu ať už se jedná o ostrahu obchodního centra, logistického areálu či administrativní budovy. Jeho denním chlebem je preventivní pochůzková činnost k zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob, dohlížení na dodržování daných bezpečnostních předpisů a ovládání bezpečnostních technologií, ke kterým je řádně proškolen.

co u nás budete dělat

Co musíte znát a umět?

Naši kolegové se vás ujmou a zaučí vás ve všem, co bude potřeba. Proškolí vás v ovládání technologií a vysvětlí, jak funguje komunikace napříč odděleními. Co od vás ale budeme do začátku potřebovat, je výpis z rejstříku trestů, trestů a chuť pracovat. Kromě toho bude v některých objektech bude velkou výhodou základ anglického jazyka.

co musíte znát

Máte zájem u nás pracovat?

 • M2C_ikons_pracovat_01

  Vyplníte formulář nebo zašlete CV

 • M2C_ikons_pracovat-02

  Vyčkáte až se Vám ozveme

 • M2C_ikons_pracovat-03

  Absolvujete osobní nebo telefonický pohovor

 • M2C_ikons_pracovat-04

  Přijdete na lékařskou prohlídku

 • M2C_ikons_pracovat-05

  Podepíšete pracovní smlouvu

 • M2C_ikons_pracovat-06

  Nastoupíte do M2C

Koho momentálně hledáme

Pracovní pozice:
Typ pracovního vztahu:
Místo pracoviště:
Načíst další

O nás

M2C působí ve třech oblastech – bezpečnost, správa budov a smart technologie. Operujeme na mezinárodní úrovni, doma jsme ale v Česku, a to už více jak čtvrtstoletí. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a k tomu potřebujeme právě vás – nové kolegy a kolegyně, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Zakládáme si na firemní kultuře, naše zaměstnance podporujeme po stránce pracovní i osobní. Chceme podávat ty nejlepší výsledky, a to jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak pro celý náš tým.

o nás

Objekty, kde působíme


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.