OZP/ID

V M2C nabízíme práce handicapovaným lidem a invalidním důchodcům, abychom jim pomohli plnohodnotně se začlenit do pracovního života. Poskytneme jim motivující prostředí, individuální přístup a nespočet možností, jak získat potřebné zkušenosti a odborně se rozvíjet.

Náborový příspěvek pro OZP 20.000 Kč

Bereme ohled na vaše zdravotní omezení, a proto vám vždy vyjdeme vstříc.

Nabízíme širokou škálu pracovních pozic po celé Praze. Můžete si vybrat z administrativních budov, obchodních center nebo kamerového dohledu.

Mzda startuje na 115 Kč/h na hlavní pracovní poměr, týdenní zálohy, náborový příspěvek 20.000 Kč a zajistíme zkoušku profesní kvalifikace.

OZP_Praha_banner

Poznejte příběh naší báječné Petry

Jmenuji se Petra a kvůli zdravotním problémům jsem již více než 15 let vedena jako OZP. Příležitost pracovat u společnosti M2C, kde dodnes působím na pozici asistentka/recepční, jsem dostala v roce 2019. Je to pro mě obrovská výzva a příležitost rozvíjet se v praxi. V M2C mi vycházejí vstříc s pracovní dobou, a to i když musím například neplánovaně k lékaři. Nikdo na mě nenahlíží jako na znevýhodněného člověka, ale jako na sobě rovného kolegu. Této různorodé práce si velice vážím a nevolila bych jinak.

Volná místa
Petra

Hlavní Benefity

Co u nás budete dělat?

OZP a lidé s invalidním důchodem u nás najdou uplatnění nejčastěji jako ostraha objektu, strážný či operační důstojník. Na těchto pozicích vás čeká například pochůzková činnost, dohled nad bezpečností daného objektu a administrativa s tím spojená.

co budete u nás dělat

Co musíte znát a umět?

V M2C budete mít spoustu fajn kolegů, kteří vás zaškolí a pomohou v každé situaci. Dobrým startem je ale základní znalost ovládání PC a na vybraných pozicích se vám bude hodit i Microsoft Office. Anglický jazyk bude jednoznačně vaší výhodou. A věk minimálně 18 let a trestní bezúhonnost jsou u nás podmínkou.

co musíte znát

Máte zájem u nás pracovat?

 • M2C_ikons_pracovat_01

  Vyplníte formulář nebo zašlete CV

 • M2C_ikons_pracovat-02

  Vyčkáte až se Vám ozveme

 • M2C_ikons_pracovat-03

  Absolvujete osobní nebo telefonický pohovor

 • M2C_ikons_pracovat-04

  Přijdete na lékařskou prohlídku

 • M2C_ikons_pracovat-05

  Podepíšete pracovní smlouvu

 • M2C_ikons_pracovat-06

  Nastoupíte do M2C

Koho momentálně hledáme

Pracovní pozice:
Typ pracovního vztahu:
Místo pracoviště:
Načíst další

O nás

M2C působí ve třech oblastech – bezpečnost, správa budov a smart technologie. Operujeme na mezinárodní úrovni, doma jsme ale v Česku, a to už více jak čtvrtstoletí. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a k tomu potřebujeme právě vás – nové kolegy a kolegyně, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Zakládáme si na firemní kultuře, naše zaměstnance podporujeme po stránce pracovní i osobní. Chceme podávat ty nejlepší výsledky, a to jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak pro celý náš tým.

o nás

Objekty, kde působíme


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.