O nás

Poskytujeme komplexní služby v rámci správy nemovitostí a postaráme se o úklid, údržbu i zabezpečení vašeho objektu. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a nové technologie, které využíváme ve všech segmentech námi nabízených služeb. Mluvíme vaším jazykem, rozumíme vašim každodenním výzvám a budeme vám spolehlivým partnerem na denní bázi.

Management-M2C_2576x802 (1)

Mezinárodní působnost

Za 29 let našeho působení jsme se stali jednou z největších společností s mezinárodní působností, která poskytuje služby integrovaného facility managementu. Zaměstnáváme více než 8 500 lidí ve 12 zemích Evropy. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu  jsme důležitou entitou udávající trendy na trhu.

mapa_m2c_bez-pozadi_1920x700 bez ruska

Vzdělávání a zkoušky

V M2C máme pro zaměstnance propracovaný systém tréninků a školení. Pomáháme také zájemcům o zaměstnání získat plnohodnotnou kvalifikaci pro lepší pracovní uplatnění. Zkoušky profesní kvalifikace umožní získat osvědčení, které nejen že platí na dobu neurčitou, ale také je uznáváno na území celé České republiky. Zkoušky pořádáme pro širokou veřejnost.

O nás

M2C působí ve třech oblastech – bezpečnost, správa budov a smart technologie. Operujeme na mezinárodní úrovni, doma jsme ale v Česku, a to už více jak čtvrtstoletí. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a k tomu potřebujeme právě vás – nové kolegy a kolegyně, kteří s námi potáhnou za jeden provaz. Zakládáme si na firemní kultuře, naše zaměstnance podporujeme po stránce pracovní i osobní. Chceme podávat ty nejlepší výsledky, a to jak ve vztahu k našim zákazníkům, tak pro celý náš tým.

o nás

Objekty, kde působíme


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.