Firemní kultura

Už od prvního kontaktu s kandidátem nám záleží na tom, aby z nás měl dobrý pocit. Pojďte poznat zblízka, jak to v M2C chodí, a staňte se součástí našeho skvělého týmu. Občas dřina, někdy trochu punk. Ale rozhodně to stojí za to!

Nové číslo magazínu eM je tu!

Nové číslo magazínu je tu a s ním spousta zajímavých novinek. Speciální číslo se nese v duchu jubilea, jelikož slavíme 30 let! Budeme rádi, pokud si s námi uděláte malou exkurzi do minulosti.

Přečíst magazín eM
magazín

U nás opravdu pomáháme

V rámci projektu M2C Lidem pomáháme znevýhodněným dětem našich zaměstnanců. Každý rok takto vybereme jednoho či dva dětské bojovníky, kteří jsou v těžké životní situaci. V průběhu roku pořádáme aktivity, jako je vánoční pečení či firemní snídaně, ze kterých putuje celý výtěžek přímo k rodinám našich bojovníků.

u nás opravdu pomáháme

Nejsme žádní suchaři

Rádi se bavíme a občas si vyhodíme i trochu z kopýtka. Snažíme se pro zaměstnance vytvořit takové prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a uvolněně. Proto pro ně pořádáme nejrůznější akce, kde se stmelíme a poznáme i mimo pracovní nasazení. Těšit se můžete třeba na vánoční svařáky, letní grilovačky nebo akce na objektech našich klientů.

nejsme žádní suchaři

Fotbal to je hra

Každoročně pořádáme oblíbený zaměstnanecký M2C Cup. Víkendová akce, kde si užijete parádní fotbalový turnaj. Týmy jsou sestavené našimi zaměstnanci napříč celou republikou i ze zahraničí. Každý si tu přijde na své, příznivci volejbalu, nadšenci do lukostřelby, ale i ti, kteří rádi poklábosí u piva při táboráku. Akci pak společně zakončíme vyhlášením vítězů a při té příležitosti losujeme i hodnotné ceny pro zaměstnance, kteří jsou s námi více jak 10 let.

fotbal to je hra

Nechybíme na těch nejzajímavějších akcích

Práce v M2C je rozmanitá. Díky velkému portfoliu klientů máme možnost dostat se na zajímavé akce a potkat mnoho známých osobností. V průběhu roku například zajišťujeme bezpečnost při natáčení vybraných českých filmů. Jsme ale také přítomni na koncertech, u autogramiád a u mnoha dalších skvělých projektů. A vy u toho můžete být s námi!

nechybíme na nejrůznějších

Objekty, kde působíme

Koho momentálně hledáme

Pracovní pozice:
Typ pracovního vztahu:
Místo pracoviště:
Načíst další

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.