Benefity

M2C je o lidech. Chceme, aby se u nás měli zaměstnanci dobře, protože právě oni jsou pak naší nejlepší vizitkou. Proto se snažíme nabídnout takové benefity, které jsou zaměřené nejen na pracovní život a rozvoj odborných znalostí a dovedností, ale také na volnočasové aktivity a zpříjemnění času stráveného s blízkými.

„Každá práce, která je odvedená poctivě a srdcem, má své místo a zaslouží si uznání společnosti.“

Stanislava Bártová

Purchasing & Compliance Director

benefity – ředitelka

Hlavní Benefity

Firemní e-shop pro zaměstnance

Čekají zde na vás kvalitní volnočasové oblečení i obuv za výhodné ceny. V e-shopu najdete i M2C reklamní a dárkové předměty. Zaměstnanci se mohou těšit na skvělé slevy, které jsou odstupňované délkou pracovního poměru u M2C. Slevu bude možné uplatnit po schválení registrace v e-shopu.

  • 20% sleva, pokud jste s námi 0-5 let
  • 25% sleva, pokud jste s námi 6-10 let
  • 30% sleva, pokud jste s námi 11 a více let

Navštívit e-shop

Produkty na e-shopu prodáváme za velkoobchodní ceny. Rádi bychom tento projekt využili také jako jednu z hlavních podpor M2C lidem, abychom společně pomohli našim dětským bojovníkům v jejich nelehké životní situaci. Transparentně a dobrovolně máte možnost přispět částkou 10, 20 nebo 50 Kč přímo v nákupním košíku.

eshop2-1168×512-c

Děti naše budoucnost

Už 15 let pořádáme oblíbený dětský tábor, kde si společně užijeme parádní dva týdny s nabitým programem. Děti se mohou těšit na spoustu zajímavých her, celodenní výlet, večerní program i edukační aktivity. Zaměstnanci M2C s dětmi do 15 let u nás každoročně pro své ratolesti obdrží vánoční kolekce.

letní tábor

Koho momentálně hledáme

Typ pracovního vztahu:
Místo pracoviště:
Načíst další

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.