Více než roční spolupráce společností PERI a M2C má pokračování

Více než roční spolupráce společností PERI a M2C má pokračování

Dosavadní vzájemná spolupráce spočívající v instalaci moderního kamerového systému AVIGILON a službě vzdáleného dohledu M2C Space pro areál společnosti PERI v Jesenici u Prahy se rozšířila o službu automatického odbavení řidičů prostřednictvím M2C e-Reception.

„M2C e-Reception jsme SW i HW upravili klientovi přímo na míru. Její funkce jsme přizpůsobili individuálním požadavkům, které vycházejí z potřeb provozu v areálu PERI a je plně integrovaná do procesu řízení logistiky společnosti“, říká Ing. Antonín Svoboda, ředitel divize technologií společnosti M2C.

V místě příjezdu do objektu je umístěna Unimo buňka (kontejner), ve které jsou instalovány tři M2C e-Reception. Zde se řidiči zaregistrují, zvolí svou nakládku / vykládku a vyčkají v autě na další pokyny. Není tedy nutné se osobně registrovat v kanceláři logistiky. Celý systém registrace a odbavení řidičů se tak výrazně zefektivnil, zpřehlednil, urychlil a klientovi přinese úsporu finančních nákladů. A jak dodává David Pulkert, Business Director CZ společnosti M2C, „velkým přínosem tohoto sytému v dnešní koronavirové době je navíc eliminace styku s řidiči spedičních firem“.


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.