Prevádzkový koordinátor pre Facility management

Bratislava

M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Náplň práce :

- administratíva a koordinácia činností facility managementu

- spracovávanie prijatých podkladov z prevádzky od FM

- podieľanie sa na tvorbe a správe prevádzkovej dokumentácie

- zodpovednosť za systematické a bezpečné uloženie projektovej a ostatnej dokumentácie objektov

- spracovávanie dodávateľský faktúr -základy ekonomiky

- práca so SW aplikáciami

Benefity :

- zázemie stabilnej spoločnosti

- zamestnanecké benefity

- notebook

- mobil

Požiadavky :

- technické zameranie výhodou

- skúsenosti s účtovníctvom výhodou

- Microsoft Excel – pokročilý

- Microsoft Outlook – pokročilý

- Microsoft Word – pokročilý

Zmeny :

PO-PIA 8 hod.

Mzda :

1300€/brutto ( po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia )

Nástup :

1.2.2023

Mám záujem o pozíciu

Kontaktujte nás

Zaujala vás naša spoločnost?

Ozvite sa nám!

Kontaktný formulár

Položky označené * sú povinné.