Člen zásahové jednotky - Temelín

JISTOTA A ZÁZEMÍ PRÁCE NA JADERNÉ ELEKTRÁRNĚ!

Náplň práce:
• Zásahy při nestandardních bezpečnostních situacích
• Kontrola vstupů a výstupů zaměstnanců a subdodavatelů JE
• Kontrola technologií – bezpečnostní systémy, kamerové systémy, monitorovací zařízení
• Zásahy proti narušitelům
• Likvidace důsledků nestandardních bezpečnostních situaci

Požadavky:
• Trestní bezúhonnost
• Min. vyučen
• ŘP sk. B
• Dobrá fyzická kondice
• Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb. – POMŮŽEME ZAJISTIT
• Spolehlivost, pracovitost, chuť pracovat
• Zbrojní průkaz sk. „D“ VÝHODOU (nutné získat po nástupu)

Nabízíme:
• Nástup IHNED
• Nadstandardní finanční ohodnocení 186 Kč/h + příplatky – PO ZAPRACOVÁNÍ
• Práci na prestižní zakázce
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme potřebné přípravné kurzy pro profesní zkoušky
• MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2, příspěvek na důchodové / životní pojištění a další

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na 702 225 584

Mám záujem o pozíciu

Kontaktujte nás

Zaujala vás naša spoločnost?

Ozvite sa nám!

Kontaktný formulár

Položky označené * sú povinné.