Velitel/ka směny ostrahy - Štětí

Litoměřice

Hledáte smysluplnou, zodpovědnou a stabilní práci? Přidejte se k nám.

Náplň práce:

• Provozní řízení týmu ostrahy na objektu, zodpovědnost za výkon ostrahy na směně
• Obsluha bezpečnostních technologií na velínu ostrahy (CCTV, EPS, SHZ, PZTS) a odbavení poplachových stavů
• Řešení krizových a mimořádných situací – komunikace s IZS a odpovědnými osobami klienta
• Dohled nad dodržováním pravidel v rámci areálu
• Komunikace se zaměstnanci klienta
• Vedení evidence o průběhu služby a zpracování protokolů

Požadavky:

• Základní uživatelské dovednosti práce na PC
• Samostatnost, rozhodnost
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenosti s vedením lidí -VÝHODOU
• Zkušenosti v oboru ostrahy / požární ochrany -VÝHODOU

Nabízíme:

• Mzdu 128 Kč/h na HPP
• Práci v atraktivním režimu 12h směn (2 denní – 2 noční – 4 dny volno)
• Možnost profesního i platového růstu
• Kompletní uniformu
• Zvýhodněné volání O2
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost týdenních výplat
• Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.