Úklid kanceláří – BRIGÁDA – Mzda 125 Kč/h - Mošnov

Nový Jičín

Co vám v M2C zaručíme? Zázemí silné a stabilní firmy, pravidelnou mzdu a tým skvělých lidí kolem vás. Hledáme do našich řad stále nové kolegy, kteří zajistí perfektní čistotu a úklid prostor našich klientů. Je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí? Přidejte se k M2C!

Náplň práce:

Úklid:
 • Kancelářských prostor
 • Kuchyňky
 • WC
 • Chodeb, schodů, šaten, teras
• Společných prostor (vestibul, vstupy, recepce, výtahy, schodiště a zametení venkovních ploch)
• Drobné práce na základě pokynů nadřízeného

 Požadavky:

• Chuť pracovat
 • Trestní bezúhonnost
 • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
 • Pečlivost

 Nabízíme:

• Mzda 125 Kč/h
 • Možnost týdenních výplat
 • Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
 • Kompletní uniformu
 • Motivační program
 • Práci od pondělí do pátku (2-3dny v týdnu)

Nástup od 1. 10. 2022

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.