Úklid administrativní budovy-HPP-mzda 125 Kč/h-Kopos Kolín

Kolín

Co vám v M2C zaručíme? Zázemí silné a stabilní firmy, pravidelnou mzdu a tým skvělých lidí kolem vás. Hledáme do našich řad stále nové kolegy, kteří zajistí perfektní čistotu a úklid prostor našich klientů. Je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí? Přidejte se k M2C!

Náplň práce:

Úklid administrativní budovy:

 • Úklid kancelářských prostor
 • Úklid společných prostor (vestibul, recepce, výtahy, chodby, schodiště, WC, kuchyňky)
 • Vykonávání ad hoc úkolů dle nadřízeného pracovníka

Požadavky:

• Chuť pracovat
 • Trestní bezúhonnost
 • Fyzická zdatnost
 • Pečlivost, spolehlivost
 • Zkušenost na obdobné pozici – VÝHODOU

Nabízíme:

• Mzdu na HPP 125 Kč/h
 • Práci od pondělí do pátku – (16:00 – 24:00 h)
 • Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000 Kč
 • Dobrou dostupnost k zastávce autobusu od místa pracoviště (asi 100 m)
 • Možnost týdenních výplat
 • Kompletní uniformu
 • Příspěvek na stravování
 • Zvýhodněné volání O2
 • MultiSport kartu
 • Happy days

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.