Technik elektro/Elektronik (M/Ž) - Mzda až 47 000 Kč - Žatec

Louny

Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

· Diagnostika poruch strojů a zařízení

· Spolupráce s procesními inženýry

· Provádění oprav strojů, přístrojů a zařízení

· Provádění preventivních kontrol a údržeb

· Zapisování oprav do systemu Profylax

· Ovládání bezpečnostního zařízení EPS, SHZ, MaR

· Komplexní montáž, testování

Požadujeme:

· SOU, SŠ vyučen v oboru instalatér, topenář, zámečník, elektro

· Platné osvědčení Vyhl. 50/78Sb., minimálně §6 – PODMÍNKOU

· Smysl pro zodpovědnost

· Pečlivost, dochvilnost

· Technické myšlení

· Znalost digitálních technologií

· Dochvilnost

Výhodou školení (v případě školení doplníme):

· Jeřábník, vazač

· VZV

· Obsluha plynové kotelny, tlakových nádob,

· Základní ovládání robotů ABB

· Práce se stroji Krauss Maffei, Engel, Whittmann, Sepro

Nabízíme:

· Mzdu až 47 000 Kč/měs.

· Náborový příspěvek 2 000 Kč

· Práci v moderním průmyslovém objektu

· Pracovní poměr na dobu neurčitou

· Práci v profesionálním kolektivu

· Příspěvek na stravování

· MultiSport kartu

· Zvýhodněné volání O2

· Happy days

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.