Strážný/á pro prům. objekt mzda 150 Kč/h-Brno-KUŘIM

Brno-venkov

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečností, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:

• Ochrana majetku klienta
 • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
 • V případě potřeby komunikace s policií

Požadavky:

• AJ/NJ – základy
• Fyzická zdatnost
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzdu 150 Kč/h
 • Pozici vhodnou i pro OZP
 • Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000 Kč
 • Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dlouhodobou brigádní spolupráci
 • Práci ve směnném provozu D/N 12h
 • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
 • Příspěvek na stravování
 • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
 • Výroční odměny
 • Happy days

 Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.