Strážný/á-Praha 1,práce vhodná i pro OZP/OZZ-mzda 155 Kč

území Hlavního města Prahy

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečností, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:

• Pochůzková činnost v rámci objektu
• Obsluha zařízení operačního střediska – EPS, EZS, zálohovacích médií, kamerového systému, PC
• Zjišťování podezřelých činností v rámci objektu
• Podávání pravidelných hlášení nadřízenému
• Zpracování záznamu o průběhu směny

Požadujeme:

• Trestní bezúhonnost
• Vzdělání zakončené výučním listem
• Profesní kvalifikaci – „Strážný“ (kód 68-008-E) – pomůžeme zajistit (nebo vzdělání zahrnující středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání bezpečnostního nebo právního směru)
• Znalost obsluhy ručního detektoru kovu – zaškolíme
• Znalost bezpečnostních technologií (CCTV, PZTS, EPS, EACS atd.) – zaškolíme
• Dobrou znalost práce na PC a uživatelské dovednosti v prostředí Microsoft Office (Word, Excel)
• Dobrou fyzickou kondici, psychickou odolnost
• Dobré komunikační schopnosti
• Znalost anglického jazyka na základní úrovni

Nabízíme:

• Práci vhodnou pro OZP (osoba zdravotně postižená) nebo OZZ (osoba zdravotně znevýhodněná)
• Náborový příspěvek pro OZP/OZZ 10 000 Kč
• Práci pro OZP/OZZ možnost zkrácených směn na 4h, 5h, 6h, 8h (kombinace)
• Mzdu 155 Kč/h
• Práci v 10 a 12 h směnách pondělí až neděle
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Kompletní uniformu
• MultiSport kartu
• Zvýhodněné volání O2
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny
• Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
• Výroční odměny
• Dobrou dostupnost

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.