Recepční (M/Ž) - práce vhodná pro OZP- Brno

Brno-město

Jste komunikativní, nedělá vám problém práce s PC a chcete pracovat v pohodovém kolektivu? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám a získejte stabilní práci, která vás bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:

• Zajišťování plynulého chodu recepce v administrativní budově v centru Brna
• Komunikace s klienty, návštěvníky a dodavatelskými společnostmi
• Obsluha a oznamování návštěv
• Zpracování e-mailů, vyřizování telefonických hovorů
• Práce s PC a další administrativní činnosti
• Obsluha bezpečnostních technologií CCTV, EPS a EZS

Požadavky:

• Příjemné a milé vystupování
 • Smysl pro zodpovědnost
 • Trestní bezúhonnost
 • Chuť pracovat
 • Certifikace strážný (v případě nutnosti zajistíme)
 • Základy práce na PC

Nabízíme:

• Mzdu 19 700 Kč/měs. (117,50 Kč/h)
 • Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Plný HPP nebo poloviční HPP, dle domluvy
• Zvýhodněné volání 02
• Příspěvek na stravování
• Možnost vyplácení týdenních záloh
• MultiSport kartu
• Pracovní dobu Po – Pá 7:30 – 16:00 h
• Nástup od 1. 9. 2022, případně od 1. 10. 2022
• Náborový příspěvek pro OZP 10 000 Kč

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.