Recepční (M/Ž) infocentrum– BRIGÁDA-Mzda 140 Kč/h-JE Temelín

České Budějovice

Jste komunikativní, nedělá vám problém práce s PC a chcete pracovat v pohodovém kolektivu? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám a získejte stabilní práci, která vás bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:

• Poskytování informací, komunikace s návštěvníky
 • Poskytování servisu průvodkyň
 • Práce s PC a další administrativní činnost
 • Zajišťování plynulého chodu recepce
 • Kontrola budovy
 • Práce s kamerovým systémem

Požadavky:

• Znalost práce na PC
 • Příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci
 • Dobré komunikační schopnosti
 • AJ výhodou
 • Věk nad 18 let

Nabízíme:

• Mzdu 140 Kč/h
 • Dlouhodobou brigádní spolupráci s možností přechodu na HPP
 • Denní směny pondělí – neděle 6, 8, 12 h (dle vašich možností)
 • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
 • Příspěvek na stravování
 • Zvýhodněné volání O2
 • MultiSport kartu

Nástup možný IHNED

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.