Project Manager Junior - Praha 1


Ahoj, budoucí řešiteli projektů! Hledáme někoho, kdo se nebojí vstoupit do světa projektového managementu bez ohledu na to, že ještě nikdy neměl úplnou kontrolu nad Ganttovým diagramem 🚀. Rádi přivítáme nového člena týmu – Project Manager Juniora, který si troufá ukočírovat chaos a frmol a transformovat ho v úspěšně dokončené projekty 🦸♀️🦸♂️. Tuhle pozici nabízíme s otevřenou náručí i těm, kteří nemají předchozí zkušenosti v oboru, ale jsou ochotni se učit rychle, protože víme, že hrdinové se rodí z každodenního úsilí a statečnosti 💪!

Hledáme někoho, kdo zvládne základní komunikaci v AJ, má přehled v oblasti Facility Managementu, je aktivním řidičem (sk. B) a je časově flexibilní. Budeš zpracovávat podklady pro výběrová řízení v rámci služeb údržby a úklidu objektů. Vytvářet kalkulace pro cenové nabídky především v oblasti servisu a revizí, správy objektů a vytvářet řešení pro zajištění služeb. Součástí práce jsou i prohlídky objektů klienta.

Co za to od nás? Happy Days, příspěvek na stravování, po zapracování HO dle dohody, firemní telefon a notebook, MultiSport kartu, přátelský kolektiv a dobrou atmosféru, výroční odměny, odborné zaškolení + další vzdělávání a mnoho dalšího.

Tak co říkáš, jsi připraven/á připojit se k naší lize projektových manažerů a zanechat svůj otisk v historii našich úspěchů 🌟? Pokud ano, tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Těšíme se na naši společnou cestu 🎉!

Mám zájem o pozici


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.