Ostraha přestavby prestižního objektu –Praha 3

Hlavní město Praha

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečností, údržbou a technologiemi!

Zajímá tě svět bezpečnosti a nevíš kde začít? Přidej se do našeho týmu M2C! Našich zaměstnanců si vážíme, a proto tě rádi naučíme vše od základu, abys mohl/a jednoho dne vést svůj bezpečnostní tým. Práce je náročná, ale zkušeností tu získáš více, než kde jinde. Přijď na informativní pohovor probrat své možnosti v M2C.

Náplň práce:
 • Ostraha přestavby suterénu
 • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
 • Detekce podezřelých činností v okolí objektu
 • Reporting nadřízenému

Požadavky:
 • SŠ vzdělání
 • AJ alespoň na základní úrovni
 • Trestní bezúhonnost
 • Fyzická zdatnost
 • Chuť pracovat
 • Praxe v oblasti bezpečnosti – VÝHODOU

Nabízíme:
 • Mzdu 150 – 155 Kč/h
 • Dlouhodobou spolupráci na DPP a po odpracování 8 měsíců možnost přestupu na HPP
 • Náborový příspěvek 2 000 Kč
 • Práci na D/N, 12 h směny
 • Možnost profesního růstu
 • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
 • Možnost týdenních záloh
 • Výroční odměny

 Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

 Nástup IHNED

Kontakt: pokud tě naše nabídka zaujala, zašli svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volej na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.