Operační důstojník/ice - Mzda 28 000 Kč - Pardubice

Pardubice

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

• Koordinační a řídící činnost
• Komunikace pomocí radiostanice
• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC
• Dodržování pracovního a návštěvního řádu
• Zodpovědnost za denní personální zajištění objektu – rozpisy pracovních směn
• Vedení evidence o průběhu služby
• Komunikace se servisními organizacemi
• Zpracovávání dokumentace

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Zkušenosti v bezpečnostní službě a znalost EPS, EZS, CCTV
• Trestní bezúhonnost
• Certifikát strážný – možnost si doplnit v rámci naší společnosti

Nabízíme:

• Mzdu 28 000 Kč
• Zvýhodněné volání O2
• Možnost týdenních výplat
• DPP, Pracovní poměr (poloviční úvazek) na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.