Kontrola vstupu /rec. (Access control)–mzda 200 Kč/h–Sokolov

Sokolov

Zajímá vás svět automobilů, baví vás rychlá jízda a chcete nahlédnout do testování nových technologií, které znamenají budoucnost? Přidejte se do bezpečnostního týmu na polygonu v Sokolově!

Náplň práce:

• Důsledná kontrola a evidence vstupu/výstupu osob do/z citlivých zón
 • Důsledná kontrola a evidence vjezdu/výjezdu vozidel do/z citlivých zón
 • ID management – správa a vydávání návštěvnických karet v systému
 • Odbavování návštěv a telefonická komunikace
 • Komunikace pomocí radiostanice
 • Základní správa poštovních zásilek
 • Správa a evidence klíčového hospodářství

Požadavky:

• AJ na úrovni B1 – základní konverzace, PODMÍNKOU (častá komunikace)
 • NJ – VÝHODOU
 • Příjemný vzhled a pozitivní přístup
 • Trestní bezúhonnost
 • Certifikát strážný – možnost si doplnit v rámci naší společnosti
 • Zkušenost s ostrahou – VÝHODOU
 • Pečlivost, důslednost a smysl pro pořádek
 • Důvěryhodnost, schopnost nakládat s citlivými informacemi, spolehlivost a pracovitost
 • Kladný vztah k technologiím

Nabízíme:

• Mzdu 200 Kč/h
 • Dlouhodobou brigádní spolupráci
 • Práci v 10–12 h denních směnách od pondělí do soboty
 • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
 • Příspěvek na stravování
 • Možnost týdenních záloh
 • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
 • Zvýhodněné volání O2
 • MultiSport kartu

 Zázemí stabilní společnosti, práce na zajímavém projektu, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.