Facility manager – OC Bratislava

Bratislava

M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

• Zodpovednosť za zverené nehnuteľnosti
• Budovanie a posilňovanie vzťahov s klientom
• Optimalizácia všetkých nákladov spojených s prevádzkou nehnuteľností
• Príprava a kontrola plnenia plánov
• Management prevádzky a údržby nehnuteľností
• Kontrola a zodpovednosť za kvalitu dodávaných služieb
• Spolupráca s dodávateľmi
• Zabezpečenie cenových ponúk a obstarávaní
• Spracovanie podkladov k fakturácii
• Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
• Vedenie technického tímu na objekte

Zamestnanecké výhody, benefity :

• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Zamestnanecké benefity
• Osobný automobil aj na súkromným účely
• Notebook
• Telefón

Osobnostné predpoklady a zručnosti :

- vzdelanie v technickom smere
- prax na oddelení správy budov min. 2 roky
- technické vzdelanie
- silná osobnosť s dobrými organizačnými schopnosťami

Požiadavky :

Microsoft Excel – pokročilý

Microsoft Word – pokročilý

Microsoft Outlook – pokročilý

Zmeny :

8 hodinové Po-Pia

Plat :

1700€/brutto (Výška platu bude osobne dohodnutá s vybratým kandidátom a to na základe jeho zručností a skúseností.)

Typ úväzku :

HPP, živnosť

Termín nástupu : 1.10.2022

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.