Dispečer/ka pultu centrální ochrany - Praha

území Hlavního města Prahy

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečností, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:
- Přijímání a vyhodnocování signálů na PCO
- Vysílání zásahových jednotek nebo ostrahy na narušené objekty
- Nepřetržitý provoz
- Telefonická komunikace s klienty
- Vedení příslušné dokumentace
- Ovládání technologií

Požadujeme:
- Znalost práce na PC, minimálně na uživatelské úrovni
- Komunikativnost a příjemné vystupování (i po telefonu)
- Samostatnost, zodpovědnost
- Ochotu a schopnost učit se novým věcem
- Schopnost komunikovat v češtině nebo slovenštině na požadované úrovni
- Cizí jazyk výhodou

Nabízíme:
- Mzdu 125Kč/h + motivační odměny
- Fyzicky nenáročnou práci
- Zvýhodněné volání O2
- Dlouhodobou spolupráci
- Dobrý kolektiv
- Možnost plánování směn
- Vstřícnost
- Zaučení pod dohledem zkušených pracovníků

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.