Administrativní pracovník/ice–Mzda až 38 000 Kč-Panasonic

Plzeň-město

Jste komunikativní, nedělá vám problém práce s PC a chcete pracovat v pohodovém kolektivu? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám a získejte stabilní práci, která vás bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Nedělá vám problém komunikovat i psát v ČJ, AJ i UJ? Přidejte se do týmu, který pracuje pro mezinárodní obchodní společnost a pomozte zajistit hladký chod kanceláře a tím i příjemný vstup novým pracovníkům do zaměstnání.

Co bude vaším úkolem:

- Překlady a tlumočení
- Spolupráce se správou vstupních karet
- Zajišťování ochranných pracovních pomůcek
- Administrativní práce

Co požadujeme:

- Znalost ČJ, AJ, UJ na komunikativní úrovni – PODMÍNKOU
- Znalost MS Office – Word, Excel – PODMÍNKOU
- Reprezentativní vzhled a vystupování
- Spolehlivost, vstřícnost, proaktivitu
- Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme:

- Mzdu 36 000 – 38 000 Kč/měs.
- Práci na HPP od pondělí do pátku v 8 h směnách
- Příspěvek na stravování
- Náborový příspěvek 2 000 Kč
- MultiSport kartu
- Happy days
- Zvýhodněné volání O2

Nástup dle dohody

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.