Novinky v benefitech pro rok 2023

V roce 2022 se uskutečnil mezi zaměstnanci dotazník spokojenosti, z něhož od Vás vyšel impuls na změnu některých benefitů. Jednalo se především o nepříliš velkou spokojenost s poukazy za výroční odměny a naopak bylo preferováno navýšení stravenkového paušálu. A protože bychom Vám rádi vyšli vstříc, rozhodli jsme se tento podnět v roce 2023 zrealizovat. Poukazy za výroční odměny jsou nyní nahrazeny vyšší hodnotou stravenkového paušálu, jejich hodnota vám tedy bude rovnoměrně rozprostřena v průběhu celého roku a přímo k vám na účet.

Happy days

Happy days nahrazují Sick days. Je to placené volno ze směny, které slouží k vyřízení vašich soukromých záležitostí. Oproti zrušeným Sick days je zásadní výhoda v tom, že o Happy day můžete požádat z jakéhokoli důvodu, nejen v případě zdravotních problémů. Navíc Happy days je více a nárok na ně vzniká (pokud pracujete v pracovním poměru) již po ukončení zkušební doby (dříve po 10 letech ve firmě). Roční nárok na Happy days pro provozní zaměstnance se určuje podle let odpracovaných v M2C takto:

  • v pracovním poměru (PP) trvajícím méně než 1 rok: 1 HAPPY DAY
  • v PP trvajícím 1 až 3 roky: 2 HAPPY DAYS
  • v PP trvajícím 4–9 let: 4 HAPPY DAYS
  • v PP trvajícím 10 let a více: 5 HAPPY DAYS

O den volna navíc se žádá pomocí dovolenky alespoň týden předem a žádost musí schválit nadřízený. Z provozních důvodů je nutné mít vyčerpanou dovolenou a nevyčerpaný nárok se nepřevádí do dalšího roku. Protože chceme zachovat možnost vyřešit krátkodobou zdravotní nevolnost pomocí tohoto benefitu, je možné se z jedné směny v roce omluvit v kratším čase, a to jeden den předem. I v tomto případě ale musí váš nadřízený souhlasit.

Jen pro úplnost připomínáme, že se podle zákona dovolená již nově počítá v hodinách podle týdenního úvazku, nikoli ve dnech, jak tomu bylo v minulosti. Více informací k navazující změně čerpání dovolené získáte u vaší Admin manažerky.

Happy,Satisfied,Indian,Woman,Rest,At,Home,Office,Sit,With

Stravenkový paušál

Nově rychleji dosáhnete na větší čerpání stravenkového paušálu podle odpracovaných let. Stravenkový paušál máte každý měsíc na účtech kolem 13. dne v měsíci a můžete jej okamžitě čerpat.

do 1 roku……………………….42 Kč
1 rok až 3 roky………………….44 Kč
4 roky až 5 let…………………..50 Kč
6 let až 8 let……………………..53 Kč
9 let až 10 let……………………58 Kč
11 let až 12 let…………………..70 Kč
13 let až 15 let…………………..72 Kč
16 let a více………………………73 Kč

Man,Standing,Holding,Black,Wallet,Full,Of,Money

Výroční odměny

Klasické výroční odměny jsme nahradili formou navýšení stravenkového paušálu.

Speciální odměnu dostanou naši zaměstnanci, kteří jsou s námi 15 let a ti, kteří slaví významné životní jubileum.

1500 Kč za pracovní výročí 15, 20, 25, 30 a více let .
1000 Kč za životní jubileum 50, 60, 70, 80 a více let.

Company,Leader,Giving,Money,Bonus,In,Paper,Envelope,To,Happy

MultiSport karta

V roce 2023 společnost MultiSport přistoupila ke zdražení u všech svých klientů – my se pokusili podržet cenu co nejlepší, a to NOVĚ takto:

Pro zaměstnance do 3 let u společnosti je cena 840 Kč.

Pro kolegy nad 3 roky je nová cena 620 Kč.

Doprovodná karta – 1200 Kč.

Dětská karta – 500 Kč.

MULTISPORTKA

Výhodnější tarify od O2

Zaměstnanci mohou využít nabídky zvýhodněných mobilních tarifů od O2. V nabídce je celkem 6 tarifů. Namátkou vyberme oblíbený tarif FAMILY 12 GB, který nabízí neomezené volání a 12 GB dat za 599 Kč.

Pokud chcete tento benefit využít, kontaktujte prosím ons@triservices.eu.

Cheerful,Young,Family,With,Kids,Laughing,Watching,Funny,Video,On

Proplacení výpisu z rejstříku trestů

Zaměstnanci dokládají každý rok výpis z rejstříku trestů. Na portálu občana si tento výpis můžete pořídit zcela zdarma. V případě jeho pořízení jinou cestou pak zaměstnancům pracujícím ve společnosti 5 a více let proplácíme tento náklad v plné výši.

Applicant,Filling,In,Business,Company,Application,Form,Document,Applying,For

Slevy ve firemním e-shopu

Na podzim loňského roku jsme zprovoznili dlouho očekávaný e-shop M2C. Čekají zde na vás kvalitní volnočasové oděvy i obuv za výhodné ceny. To ale není vše! V e-shopu najdete i M2C reklamní a dárkové předměty.

Naši zaměstnanci se mohou těšit na skvělé slevy, které jsou odstupňované délkou pracovního poměru u M2C. Slevu bude možné uplatnit po schválení registrace v e-shopu.

  • 20% sleva, pokud jste s námi 0–5 let
  • 25% sleva, pokud jste s námi 6–10 let
  • 30% sleva, pokud jste s námi 11 a více let

Produkty na e-shopu prodáváme za velkoobchodní ceny. Rádi bychom tento projekt využili také jako jednu z hlavních podpor M2C lidem, abychom společně pomohli našim dětským bojovníkům v jejich nelehké životní situaci. Transparentně a dobrovolně máte možnost přispět částkou 10, 20 nebo 50 Kč přímo v nákupním košíku.

 

Navštívit e-shop
eshop2-1168×512-c

Zajímá Vás více informací?

Kontaktujte nás na emailu benefity@m2c.eu.


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.