Jsme součástí programu Erasmus+

Jsme součástí programu Erasmus+

M2C působí jako hostitelská organizace pro pracovní stáže v rámci programu Erasmus+. V našem týmu jsme již přivítali více než 80 studentů. Právě nyní dokončujeme čtyřměsíční program stáží a připravujeme se na spuštění nového programu v červnu.

Naše stáže poskytují studentům z Evropy a dokonce i z USA skvělou příležitost získat cenné pracovní zkušenosti v naší organizaci. Nabízíme podpůrné a dynamické prostředí, kde mohou stážisté uplatnit své znalosti, rozvíjet nové dovednosti a podílet se na reálných projektech.

V M2C věříme v sílu mezinárodní výměny a kulturní rozmanitosti. Skrze naše stáže v rámci programu Erasmus se snažíme vytvořit oboustranně prospěšný zážitek jak pro naše stážisty, tak pro náš tým. Je to příležitost učit se jeden od druhého, sdílet perspektivy a podporovat globální myšlení.

Pokud jste student a máte zájem posílit svůj profesní rozvoj, rozšířit své obzory a ponořit se do dynamického pracovního prostředí, zvažte, zda byste se k nám nepřipojili na pracovní stáž Erasmus+ ve společnosti M2C. Rádi přivítáme motivované jedince, kteří se chtějí dále učit a rozvíjet.


Kontaktujte nás

Máte zájem u nás pracovat?

Zavolejte nám na 800 111 112

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.